Zapraszamy do wpisania się w
KSIĘDZE GOŚCI:

Imię:

Adres e-mail:

Wiadomość:

 

kod z obrazka

KSIĘGA GOŚCI

Zapraszamy do dodawania wpisów wszystkich Gości, których mieliśmy przyjemność gościć w naszym apartamencie.

Monika i Tomasz

Piękne miasto i wspaniały Apartament ;) Blisko morza ;) Świetny kontakt z włascicielem. Apartament (jak dla nas) posiada wszelkie udogodnienia. Pobyt był dla nas w 100% przyjemnością. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim Apartament A205.
Młode Małżeństwo ;)

Beata i Konrad

Apartament przepiękny, blisko morza, wyposażony komfortowo. Pobyt był dla nas w 100% przyjemnością. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I POLECAMY, a właściciel bardzo miły

Weronika, Krystian i Bartek

Bardzo komfortowy apartament w przystępnej cenie. Blisko do morza dodatkowym atutem. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Polecamy wszystkim!

Iza i Zenek

Co możemy napisać. Wspaniały wypoczynek. Wspaniałe miejsce. Wspaniały kontakt z właścicielem. Wspaniale czysto. Zdjęcia nie oddają uroku tego miejsca. Bardzo polecamy !

Beata

Świetna lokalizacja, super apartament. Wracam tam co roku i świetnie odpoczywam. Już po raz czwarty mieszkałam w tym apartamencie i ciągle coś mnie pozytywnie zaskakuje, jest to super miejsce na odpoczynek. Świetna lokalizacja, bardzo mili właściciele, zawsze pomocni. Komfort i wygoda.
Polecam rodzinom z dziećmi.

Bożena

Dziękuję za bardzo miły pobyt w Państwa apartamencie. Super czysty i przytulny, położenie komfortowe. Było nam bardzo przyjemnie.